Sunflowernet; toplumsal cinsiyet eşitliğinden iklim krizine, ekolojiden çocuk haklarına, sürdürülebilirlikten hayvan haklarına, mülteci haklarından veganizme kadar çevresel ve toplumsal birçok konuda çalışmalar yürüten ve farkındalık yaratmaya çalışan bir sosyal platformdur. Özellikle hak ihlallerine karşı sesini yükselten bu çok yönlü platform, Ekim 2020’den beri aktif faaliyet yürütmektedir. Birçok genç aktivistten oluşan bir topluluk olmakla birlikte bir fikir paylaşma ve çözüm üretme ortamıdır. Bunun dışında web sitelerinde çeşitli konularda yanlış toplumsal algıları yıkmaya ve toplumsal farkındalığı artırmaya yönelik yazılar yazmaktadırlar.

Biz Kimiz?

Home Biz Kimiz?
Ekibimiz

Gönüllülerimiz

Bir çok genç aktivistten oluşan bir topluluğumuz  birlikte bir fikir paylaşma ve çözüm üretme ortamıdır.

Hivda Polat
Kurucu
Berkay Bayram
Genel Yayın Editörü
Başak Karaşen
Çeviri Editörü
Deren Atabey
İletişim Koordinatörü
Defne Allar
Medya Koordinatörü
Gizem Karagöz
İllüstratör
İçerik Yazarları

Aslı Muratoğlu
Ceren Aslan
Defne Allar
Duru Deveci
Hilal Pulat
Hivda Polat
İlayda Tutgun
Nehir Erdemir
Zeynep Gülce Kutun
Biz Kimiz?

Günebakan güneşe açan, aktivizm için başlıca kaynak!

Sunflowernet; toplumsal cinsiyet eşitliğinden iklim krizine, ekolojiden çocuk haklarına, sürdürülebilirlikten hayvan haklarına, mülteci haklarından veganizme kadar çevresel ve toplumsal birçok konuda çalışmalar yürüten ve farkındalık yaratmaya çalışan bir sosyal platformdur. Özellikle hak ihlallerine karşı sesini yükselten bu çok yönlü platform, Ekim 2020’den beri aktif faaliyet yürütmektedir. Birçok genç aktivistten oluşan bir topluluk olmakla birlikte bir fikir paylaşma ve çözüm üretme ortamıdır.

Website Designing and Development

Android and iOs Apps Development

Bunun dışında web sitelerinde çeşitli konularda yanlış toplumsal algıları yıkmaya ve toplumsal farkındalığı artırmaya yönelik yazılar yazmaktadırlar.

SUNFLOWERNET

Topluluğun Amacı

SUNFLOWERNET birçok genç aktivistten oluşan bir topluluk olmakla birlikte bir fikir paylaşma ve çözüm üretme ortamıdır. Bunun dışında web sitelerinde çeşitli konularda yanlış toplumsal algıları yıkmaya ve toplumsal farkındalığı artırmaya yönelik yazılar yazmaktadırlar.

Farklı Bireyleri Bir Araya Getirmek
Farklı alanlardaki bireyleri ortak bir amaçla bir araya getirerek kolektif aktivizm yapmak.
Hak İhlalleri ve Ekoloji İçerikleri Üretmek
Projeler veya çizimler üreterek sesi duyulmayanlara ufak uğultular ile toplu çığlık olmak.
Birey ve Platformlar ile İş Birliği Yapmak
Yayınlarımıza davet ederek hem de onların yayınlarına konuk olarak güçlerimizi birleştirmek.